O Nás

TT Comp s.r.o. je mladá a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2005. Pri realizácií svojej činnosti sa zameriavame najmä na poskytovanie služieb v oblasti informačných technológií pre domácnosti, firmy a malé kancelárie s orientáciou na pridanú hodnotu a potreby zákazníka.

 

Vznik spoločnosti datujeme od roku 2005 založením živnosti zakladateľom Vladimírom Bachratým pod pôvodným názvom nSVK PC Servis, ktorého prioritou bolo poskytovanie najmä servisných služieb pre domácnosti a malé firmy. Už v roku 2006 na tomto projekte pracoval odhodlaný tím troch ľudí s cieľom poskytovať neustále kvalitnejšie a komplexnejšie služby. V roku 2009 vznikla spoločnosť s ručením obmedzeným, TT Comp s.r.o., ktorá disponuje piatimi zamestnancami a radom externých spolupracovníkov, ktorí sú pripravení v čo najkratšom čase vyriešiť akúkoľvek požiadavku zo strany klienta.

 

Pridaná hodnota spoločnosti TT Comp s.r.o. spočíva najmä v individuálnom prístupe k zákazníkovi. Sme pripravení pre vás pracovať aj mimo bežných otváracích hodín a prispôsobíme sa vám aj cez víkendy. Pri realizácií vašich požiadaviek tvoríme vlastnú architektúru riešenia, preto sme schopní pripraviť vám riešenie presne na mieru, čo umožní optimalizovať náklady na tvorbu projektu vo váš prospech. Rovnako pri predaji zariadení potrebných pre realizáciu projektu, tieto dôkladne skontrolujeme a otestujeme ich funkčnosť pred nasadením do ostrej prevádzky vo vašej firme.