Služby

OUTSOURCING

V rámci outsourcingu Vám ponúkame komplexné zabezpečenie IT infraštruktúry Vašej spoločnosti. Prenechajte starostlivosť o Vaše servery, pracovné stanice a všetky súvisiace IT procesy na nás. Samozrejmosťou je paušálny servis, individuálny prístup a rozsah prác ušitý presne na mieru potrebám vašej spoločnosti.

 

SERVIS A OPRAVY

Naše servisné služby sa vzťahujú na kompletné počítačové vybavenie domácností a firiem. Identifikujeme závadu na stolných počítačoch, notebookoch, serveroch, talčiarniach a ostatnom príslušenstve, zhodnotíme rentabilitu opravy a následne Vám ponúkneme optimálne riešenie, či už formou servisu, alebo nákupu nových komponentov. V rámci bežných servisných úkonov optimalizujeme výkon pracovných staníc, odstránime vírusy, spyware, neželaný software, nepotrebné súbory a kľúče v registroch, defragmentujeme disky, optimalizujeme indexovanie dát a obnovy systému. Zazálohujeme vaše dáta a prenesieme späť na opravenú alebo novú pracovnú stanicu.

 

SIETE

Navrhneme a zrealizujeme osobné a firmené počítačové siete. Samozrejmosťou je údržba a správa sietí s ohľadom na elimináciu vzniknutých problémov. V oblasti sieťových služieb ponúkame aj realizáciu vzdialenóho prístupu, možnosť monitorovať a ovládať pracovné stanice aj mimo sídla firmy, vzdialené zdieľanie súborov, sieťovú tlač, terminálové služby, prístup k databázam. Poradíme a nakofigurujeme optimálne internetové pripojenie a zabezpečíme Vaše pracovné stanice proti vírusom a útokom z vonkajšej siete.

 

INŠTALÁCIE

Nasadíme systém, ktorý potrebujete. Prekonzultujeme s Vami všetky možnosti, zhodnotíme Vaše potreby a vyberieme riešenie presne pre Vás. Nainštalujeme servery a pracovné stanice, vyriešime licenčnú politiku. Zabezpečíme základné programové vybavenie Vašich počítačov, zaktualizujeme, odvírime a optimalizujeme chod Vašich systémov.

 

PORADENSTVO

Odborné konzultácie pri predaji novej pracovnej stanice či kompletného IT riešenia sú nevyhnutnou súčasťou realizácie projektu. Poradíme Vám, aké riešenie je pre Vás najvhodnejšie, vypracujeme kompletné harwarové a sotwarové vybavenie firiem na kľúč. Pri dodaní nových zariadení Vás zaškolíme tak, aby ste tieto mohli ihneď začať efektívne využívať.

 

PREDAJ A ESHOP

Pri realizácií projektu Vám radi zabezpečíme všetok potrebný hardware a software tak, aby ste všetko vybavili na jednom mieste. Všetky dodané zariadenia pred nasadením do ostrej prevádzky dôkladne kontrolujeme a testujeme. V rámci bežného predaja Vám ponúkame kompletný sortiment v oblasti informačných technológií. V prípade, že v našej ponuke nenájdete Vami požadované zbožie, neváhajte nás kontaktovať. Dokážeme dodať aj rôzne špecifické komponenty (nap. náhradné dielny na notebooky a pod.).

 

WEBDESIGN

V oblasti webdesignu poskytujeme komplexný grafický návrh a tvorbu novej webovej prezentácie, analýzu a návrh štruktúry stránok, úpravu textov a obrázkov, prepracovanie vašich existujúcich stránok, nasadenie internetového obchodu, programovanie webových aplikácií, umiestnenie stránok na server a pravidelné aktualizácie. Súčasťou týchto služieb je aj zaregistrovanie Vami požadovanej domény, objednanie optimálnych hostingových služieb, vytvorenie a správa databáz a kompletná správa vašich emailových schránok. Prepojíme Vaše programy a aplikácie s Vašou web prezentáciou a v prípade záujmu ponúkneme aj redakčné systémy s vlastnou administráciou.

 

...A MNOHO ĎALŠIEHO

Neváhajte nás kontaktovať a povedzte nám, čo potrebujete!